Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Afisz Apetyt na Czereśnie_Przeźmierowo

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 17 paź 2024

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

“Apetyt na czereśnie” w SEZAMIE

UWAGA: SPEKTAKL PRZEŁOŻONY Z DNIA 14.09 (sobota) g. 18 na 17.10 (czwartek), g. 19.

*Bilety zakupione na spektakl na 14.09.2024r. zachowują ważność na nowy termin 17.10.2024r.
**Istnieje możliwość zwrotu biletów. Bilety elektroniczne należy zwrócić za pośrednictwem serwisu Biletyna.pl, natomiast bilety zakupione w kasach można zwrócić w kasach GOK SEZAM od pon. do pt.: w biurze (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) w godz. 8-15; w DK Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) w godz. 15-19, oraz w CK Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) w godz. 16-19.
Przepraszamy za utrudnienia.
GOK SEZAM

Osiecka, On, Ona – ich romans. I apetyt… na czereśnie!

“Apetyt na czereśnie” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to spektakl muzyczny, pełen humoru i lekkości. Publika pozna historię dwójki ludzi po przejściach, zakończonych związkach, przepełnionych słodko-gorzkimi wspomnieniami. Podczas rozmowy na remontowanym, lekko sypiącym się dworcu Kobieta (Katarzyna Tapek) i Mężczyzna (Radosław Elis) – wedle zapowiedzi – urzekną szczerością. Po raz pierwszy od dawna będą w pełni sobą.

Opowiedzą o miłości, zazdrości, zdradzie, ale i codzienności. Mówi się. że ten pomysł i wykonanie ujmują i rozbrajają a główna składowa scenariusza spektaklu – teksty Osieckiej – zdaniem Przemysława Kieliszewskiego przeżywa kolejny renesans.

“Apetyt na czereśnie” *– spektakl Teatru Muzycznego w Poznaniu 17.10 (czwartek), g. 19, CK Przeźmierowo. Bilety: 35 zł WYPRZEDANE do kupienia na www.biletyna.pl, oraz w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

*Wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu “Kultura w drodze”.

Informacja: Organizator.

Afisz Apetyt na Czereśnie_Przeźmierowo