Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Event kalendarz

Kategoria: Sport

Data: 20 wrz 2024

Czas: 10:30

Miejsce: Stadion miejski w Swarzędzu

Więcej informacji na swarzedz.pl

Koło Przyjaciół i Sympatyków klubu Unia Swarzędz – „Unia-100″, Urząd Miasta i Gminy Swarzędz oraz klub „Unia” Swarzędz zapraszają w piątek, 20 września 2024 r., o godz. 10.30 na stadion miejski w Swarzędzu. Zostanie tam rozegrany V Integracyjny Bieg Sztafetowy im. Romana Firlika. Uczestnikami zawodów będą dzieci ze szkół gminy Swarzędz – z każdej szkoły 5 dziewczynek i 5 chłopców, ich rodzice (1 ojciec i 1 mama), przyjaciel szkoły oraz nauczyciel. Zawodnicy i zawodniczki będą mieli do pokonania różne dystanse – wyznaczone przez organizatorów, przy czym łącznie będzie do przebiegnięcia 10 km.

Celem biegu jest upamiętnienia postaci Pana Romana Firlika, zwanego „Siłą”, wielkiego miłośnika wszelkiego rodzaju sportu – uprawiał zapasy, boks, kolarstwo, biegi. Nadto nazwa biegu wskazuje, że również chodzi o integrację „swarzędzkiej rodziny sportowej”.

Zapraszamy.

Informacja: Organizator.