Wydarzenia na MTP

W najbliższym czasie sporo będzie się działo na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poniżej prezentujemy wydarzenia, na które zapraszają organizatorzy. Pełne kalendarium jest dostępne TUTAJ.

Smaki Regionów 2022 Poznaj regionalne smaki! (24-26.09.2022)
Smaki Regionów, czyli wyjątkowa podróż po kulinarnych zakamarkach Polski, już tej jesieni w Poznaniu! To kultowa impreza, na której goszczą producentów najwyższej jakości produktów spożywczych i degustować można tradycyjne specjały. Tym razem spotykamy się w dniach 24-26 września 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na miejscu czekać będzie blisko 200 wystawców, pokazy gotowania oraz warsztaty kulinarne dla najmłodszych. – Jesteśmy pewni, że to będzie dla Was weekend wypełniony smakiem, uśmiechem i radością – zachęcają organizatorzy. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej TUTAJ.

grafika

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2022 (26-28.09.202
TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem. To właśnie na tych targach spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy. Kolejne edycje targów obejmują wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce, jak i opakowań jako wyzwań przyszłości. Więcej TUTAJ.

grafika

Food – Horeca – Foodtech POLAGRA 2022 (26-28.09.2022)
Targi POLAGRA składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA. Zorganizowanie ich w czasie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich sprawia, że cała branża spożywcza może spotkać w jednym miejscu. Niewątpliwym atutem targów POLAGRA jest ich różnorodność i to się na pewno nie zmieni. Ekspozycja budowana jest w oparciu o trzy równoległe salony. Więcej TUTAJ.

grafika

Targi Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena 2022 (07-09.10.2022)
18-letnia, bogata historia i setki tysięcy zadowolonych fanów gamingu i nowych technologii – Poznań Game Arena to najważniejsze, branżowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Poznań Game Arena to niezwykle bogaty program rozrywkowy, premiery gier, turnieje eSportowe, gwiazd Twitch i gamingowego YouTube, znakomici cosplay’erzy, setki punktów atrakcji i oczywiście – co najważniejsze – wielu zacnych wystawców z najlepszą ofertą przygotowaną specjalnie dla naszych zwiedzających. Trzeba pamiętać, że PGA to głównie impreza targowa i dlatego organizatorzy kładą taki nacisk na jakość ekspozycji. Wśród atrakcyjnej cenowo oferty można znaleźć także premierowy asortyment, niedostępny jeszcze w sklepach. Natomiast kiermasze gier to doskonała okazja znalezienia kultowych tytułów za bezcen. Warto zabierać ze sobą duże plecaki. Więcej TUTAJ.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO (19-21.10.2022)
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO to największe i najważniejsze wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze dla branży ochrony klimatu, środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju. Ekspozycję targów POLECO tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, techniki komunalnej, smart city, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza i klimatu, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu. Więcej TUTAJ.

Opublikowano: 16 września 2022