Cykl spotkań “Wielkopolskie Fora Rolnicze”

W związku z przyjęciem Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 oraz wdrażaniem od stycznia 2023 roku znaczącej reformy Wspólnej Polityki Rolnej i Krajowego Planu Strategicznego (KPS), Wielkopolska Izba Rolnicza, Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu organizują w I kwartale 2023 roku cykl spotkań pod nazwą “Wielkopolskie Fora Rolnicze – Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”.

Spotkania będą one miały formę prezentacji, połączonych z sesją pytań i odpowiedzi oraz otwartą debatą. W szczególności omówione zostaną kwestie wzmocnionej warunkowości, ekoschematów i działań w ramach Krajowego Planu Strategicznego, które będą miały kluczowe znaczenie dla osiągnięcia przez rolników zbliżonego do obecnego poziomu wsparcia. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Opublikowano: 17 stycznia 2023