TEst

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Plakat Dni gminy Suchy Las

Kategoria: Gale i uroczystości

Data: 12 Cze 2020 - 14 Cze 2020

Czas: 11:00 - 19:00

Miejsce: Gmina Suchy Las

Dni Gminy Suchy Las

Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Sportu zapraszają na wszystkie wydarzenia wypełniające program tegorocznych Dni Gminy Suchy Las, które odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2020r.

Pierwszy dzień, piątek, 12 czerwca upłynie pod znakiem wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, na które zaprosimy kluby, stowarzyszenia sportowe i wszystkich, którzy zechcą dołączyć indywidualnie.

W sobotę, 13 czerwca, spotkamy się tradycyjnie przy hali GOS, gdzie stanie scena oraz stoiska sołectw i osiedli gminnych, których wspólnym mianownikiem będą działania „eko”. Na scenie jak zawsze wystąpią uczestnicy zajęć artystycznych prowadzonych w CKiBP, a głównymi gwiazdami będą Ania Rusowicz i Kamil Bednarek z zespołami.

W trzecim dniu, 14 czerwca, zapraszamy do Chludowa. W zakresie, na jaki pozwoli stan wyposażenia obiektu, będzie można obejrzeć zrekonstruowany Stary Bar, gdzie wystąpią Orkiestra Dęta z Chludowa oraz Zespół Pieśni i Tańca Chludowianie.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 12 czerwca 2020