Gala Taneczna “Wytańczyć Emocje”

Kategoria: Sport

Data: 15 maj 2020

Czas: 18:00 - 20:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Gala Taneczna “Wytańczyć Emocje”

Już 15 maja o godzinie 18.00  po raz trzeci w sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach odbędzie się Gala Taneczna. Ma ona formę przeglądu solistów i zespołów tanecznych, którego celem jest popularyzacja tańca. Jest realizowana przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół.

W Gali mogą wziąć udział grupy/soliści taneczni ze szkół, przedszkoli oraz mieszkańcy gminy Czerwonak. Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na stronie www GOK Sokół do 30 kwietnia. Udział w Gali jest bezpłatny.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia są emocje w tańcu, jako sposób na wyrażenie siebie. Gdy ciało zaczyna tańczyć, otwierają się możliwości poczucia i rozpoznania emocji, do których trudno dotrzeć w codziennym życiu. Poprzez ruch pobudzamy i uwalniamy uczucia, które rozpływają się po naszym ciele i wzmacniają naszą tożsamość. Oddają naszą osobowość i uwalniają duszę.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 15 maja 2020