Środki finansowe z budżetu państwa

mapa powiatu poznańskiego z podziałem na 17 gmin

<< paź 2021 >>
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.

Grand Prix Polski w Mölkky

plakat turnieju GP polski w Mölkky
Grand Prix Polski w Mölkky

Kategoria: Rozrywka

Data: 26 cze 2021

Czas: Całodniowe

Miejsce: Puszczykowo

plakat turnieju GP polski w Mölkky

26 czerwca w Puszczykowie odbędzie się Grand Prix Polski w Mölkky. Grand Prix to cykl 5 turniejów (Bojanowo, Jelenia Góra, Puszczykowo, Sztum, Warszawa), w których może startować każdy chętny.

Zapisy na Grand Prix w Puszczykowie rozpoczną się 7 czerwca, a formularz do zapisów dostępny będzie na wydarzeniu Facebook oraz na stronie Facebook SMGP KOŚCI. Limit osób: 64.

Ponadto co dwa tygodnie spotykamy się, by uczestniczyć w rozgrywkach Puszczykowskiej Ligii Mölkky, która wyłoni najlepszego zawodnika w Puszczykowie. Liga Mölkky Puszczykowo skierowana jest głównie do mieszkańców Puszczykowa. Jest to cykl regularnych spotkań gdzie poza treningiem przed nadchodzącymi zawodami, dodatkowo powalczymy o punkty i miejsce w rankingu.

Podczas Puszczykowskiej Ligii Mölkky zapraszamy także chętnych, którym wytłumaczymy i pokażemy czym są Mölkky Informacje o spotkaniach Mölkky dostępne są na grupie Facebookowej Mölkky Puszczykowo – zapraszamy do dołączenia.

Spotkania, turnieje z Mölkky w Puszczykowie dofinansowane są z budżetu Miasta Puszczykowa oraz Powiatu Poznańskiego.

Redaktor: Weronika Gospodarek
Opublikowano: 26 czerwca 2021