II Gala Taneczna

Plakat II Gala Taneczna " Cztery Pory Roku" 17 maja 2019, godz. 18:00, Sala widowiskowa w CKiR w Koziegłowach, wstęp wolny
II Gala Taneczna

Kategoria: Rozrywka

Data: 17 maj 2019

Czas: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

II Gala Taneczna “Cztery Pory Roku wg A&M&A”

Już 17 maja o godzinie 18.00 po raz drugi w sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach odbędzie się Gala Taneczna. Będzie ona miała formę przeglądu solistów i zespołów tanecznych z Gminy Czerwonak. Celem naszego projektu jest popularyzacja tańca. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia będą pory roku, muzyka i dobra zabawa. W Gali będą mogły wziąć udział grupy oraz soliści ze szkół i przedszkoli oraz indywidualnie zgłoszeni mieszkańcy gminy Czerwonak. Udział w Gali nie wiąże się z żadnymi opłatami pobieranymi od uczestników. Warunkiem udziału jest zgłoszenie na podstawie poprawnie wypełnionej Karty Zgłoszenia i przesłanie jej na adres podany w Regulaminie do dnia 30 kwietnia. Zgłosić mogą się dzieci i młodzież w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na www.gok-sokol.pl

Mamy nadzieję, że koziegłowska Gala będzie doskonałym miejscem do tanecznej wymiany doświadczeń oraz stworzy szansę i warunki do rozwijania tej aktywności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej tanecznej uczcie. Wspólnie pokażmy jak piękny jest taniec, ile daje radości i satysfakcji!

Więcej informacji u organizatorów: Agnieszka Fulczyk, tel. 513 079 039

mail: agnieszkafulczyk@gmail.com; Marta Kapuścińska mail: martakapuscinska3@gmail.com

Organizatorami II Gali Tanecznej są Agnieszka Fulczyk, Marta Kapuścińska, Anna Konieczna oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół. Mecenasem jest Gmina Czerwonak. Patronat medialny I Wiesz Więcej.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 17 maja 2019