Napis opłaty urzędowe on lineLink do youtubeBiała Sobota z powiatem poznańskim plakat

Inauguracja questu „Wśród parkowej przyrody i polodowcowej przygody”

questowa mapa
Inauguracja questu „Wśród parkowej przyrody i polodowcowej przygody”

Kategoria: Turystyka i rekreacja

Data: 07 lip 2024

Czas: 10:00 - 14:00

Miejsce: Stacja Turystyczna Osowa Góra

Inauguracja questu  „Wśród parkowej przyrody i polodowcowej przygody”

zapraszamy do Wielkopolskiego Parku Narodowego na inaugurację questu  „Wśród parkowej przyrody i polodowcowej przygody”, która odbędzie się w dniu 7 lipca (niedziela) na stacji turystycznej Osowa Góra w godz. 10.00 – 14.00. Przed nami pełna dobrej zabawy wyprawa po wiedzę o parku i nie tylko. Chcemy Państwu zapewnić sporo atrakcji i sprawić, by rozwiązywanie questu dostarczyło Wam wielu pozytywnych emocji. Spacerując po trasie, będziecie Państwo mogli poznać sporo ciekawostek o tym niezwykle cennym przyrodniczo i krajobrazowo miejscu, a także wykazać się umiejętnością rozwiązywania zagadek. Na wszystkich uczestników, którzy przejdą trasę i odgadną hasło questu, czeka ukryty skarb oraz dodatkowe nagrody!

Informacja: Organizator.

Redaktor: Kinga Cenkier