plakat na festiwal Mumio na 7 marca 2020

Czas: 17:00 - 22:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ktoś zapukał mi do buta // MUMIO //

Ktoś zapukał mi do buta – czyli jak zmieścić 21 lat MUMIO w dwie godziny. Swoisty ekstrakt tego co najciekawsze w MUMIO. Do udziału w spektaklu wysłaliśmy zaproszenia wszystkim postaciom MUMIOwego unniwersum. Nie mamy pewności, kto przyjdzie, spodziewamy się Jeżyka, Psa, Biedronnki, Pancernników, Sokoła, Fok, piętnastu tysięcy ludzi z osiedla za przystankiem, Profesora Sasaskiego, Duszanna z motorem, Pana z saturatorem, Macieja, Jędrzeja, Pani Serwusowej z Panem Eugeniuszem i oczywiście Symfonicznego Chóru oraz wielu, wielu innych gości, których jako niespodzianki zachować pragniemy.

Ktoś zapukał mi do buta, czyli jubileusz 21 lat Mumio
7 marca 2020r., godz. 17.00 i 20.30

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Suchy Las, ul. Szkolna 16