Spektakl “Pół na pół”

Czas: 17:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Spektakl “Pół na pół”

Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo… tym, nieco kontrowersyjnym hasłem zapraszamy na przesyconą czarnym humorem komedię “Pół na pół”, którą będzie można zobaczyć w CKiBP już w maju. Pół na pół opowiada o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Robert (grany przez Piotra Polka) i Dominik (w tej roli Piotr Szwedes), którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka. Bilety: 50/40 (N/U) do nabycia w sekretariacie i na stronie www.bilety24.pl.

Opublikowano: 11 maja 2019