TEst

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom ulegają terminy imprez

<< Lip 2020 >>

Teatr Cyk i Teatr Zwierciadło

Plakat Dni Gminy czerwonak, 3-9.06.2019, 5 czerwca spektakl "Zapis"
Teatr Cyk i Teatr Zwierciadło

Kategoria: Rozrywka

Data: 05 Cze 2019

Czas: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Premiera spektakli Teatru Cyk i Teatru Zwierciadło

W środę 5 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na dwa bardzo różne w formie i treści spektakle w wykonaniu Teatru Cyk i Teatru Zwierciadło, w reżyserii Anny Rozmianiec.

„Piekło-Niebo” (PREMIERA), czyli próba odpowiedzi na ważne pytania: Skąd się bierze zło? Dokąd idziemy po śmierci? Jak wygląda Bóg? Czy anioły mają brody? Te i wiele innych pytań wpisuje autorka Maria Wojtyszko we współczesny, odjechany moralitet „Piekło – Niebo”, który na scenę przenosi Teatr Cyk. Komediowa, momentami wręcz kabaretowa forma tekstu, pełna błyskotliwych dialogów, pozwala uciec przed patosem i z dystansem opowiedzieć o najtrudniejszych sprawach.

Występują: Zuzanna Jakubowicz, Miriam Matysiak, Magdalena Przybylska, Adam Garczarek, Karol Loręcki, Artur Małecki

„Zapis” w wykonaniu Teatru Zwierciadło to spektakl, który jest efektem improwizacji na papierze i z papierem. Punktem wyjściowym jest szkoła i cechy, z jakimi się w niej spotykamy, kształtujemy. Początkiem każdej improwizacji były rysunki, skojarzenia, następnie przeradzały się one w ruchowe wyobrażenia. Jesteśmy pustą kartką, na której cały czas trwa „zapis”.

Występują: Barbara Bartkowiak, Julia Barańczak, Agata Józefczak, Zuzanna Kotus, Zuzanna Wyrwa, Agnieszka Marcinkowska, Martyna Stola, Kinga Kasperczak, Oliwia Przewoźniak, Iza Woziwodzka.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 5 czerwca 2019