Środki finansowe z budżetu państwa

mapa powiatu poznańskiego z podziałem na 17 gmin

<< lip 2022 >>
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.

Afisz Warsztaty Musicalowe

Kategoria: Dla dzieci

Data: 21 cze 2022

Czas: Całodniowe

Miejsce: Puszczykowo

Warsztaty Musicalowe

Projekt profesjonalnych warsztatów musicalowych przeznaczonych dla uczniów trzech szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Poznańskiego. Projekt ma formę trzech warsztatów trwających 4 godziny w ramach których młodzież zapozna się najbardziej popularnymi i uznanymi dziełami musicalowymi w tym: “Upiór w operze”, “Footlose”, “Mamma mia”, “Koty”, West Side. etc.  Dodatkowo w trakcie warsztatów uczestnicy poznają tajniki warsztatu artystycznego w 3 zakresach: sztuki aktorskiej, wokalnej i tańca. Całość zakończy się podsumowaniem oraz wspólnym wykonaniem utwory np.. z Musicalu “Mamma Mia”.

W warsztatach wezmą udział znakomici artyści i pedagogowie sztuki: m.in. aktorka i pedagog tańca z Teatru Roma Beata Duda (Teatr Roma, Och Teatr, WAM, wokalistka  pedagog, coach wokalu  Anna Jankowska oraz członkowie wielkopolskiego Mularczyk TTZ. Zajęcia będą odbywać się z użyciem profesjonalnego nagłośnienia i instrumentarium.

Wydarzenie odbędzie się również w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mosinie.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Powiatu Poznańskiego.

Afisz Warsztaty Musicalowe

Redaktor: Kinga Cenkier