Event kalendarz

Miejsce: Kościół pw. św. Mikołaja w Wierzenicy

PROGRAM WYJAZDOWEGO SPOTKANIA TMZS

1. Godz. 9.10 Wyjazd autokaru z Swarzędza, Plac Niezłomnych
  2. Godz. 9.30 Wyjazd autokaru z Swarzędza – parking przy Markecie Netto os. Kościuszkowców
  3. Godz. 10.00 Spotkanie członków  oraz sympatyków TMZS w Wierzenicy w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa – historia Wierzenicy, kościoła oraz  Augusta Cieszkowskiego – prelegent ks. Przemysław Kompf
  4. Rozmowy przy kawie/herbacie pod wiatą turystyczną
  5. Spacer po Wierzenicy (dawna karczma/ochronka, pałac Cieszkowskich) – Ewa  Włodzimierz Buczyńscy
  6. Około godz. 14.30 Wyjazd z Wierzenicy. Autokar odwozi do miejsc zbiórek wyjazdowych.

Zgłoszenia przyjmujemy w Centrum Historii  i Sztuki. Swarzędz ul. Bramkowa 6 do dnia 18 czerwca 2024 r w godz. 11.00 – 14.00; natomiast w soboty oraz niedziele w godzinach otwarcia Centrum.

Należy podać rodzaj dojazdu do Wierzenicy czyli czy jadę transportem własnym czy autokarem.!!!!!!!

Można zgłosić się telefonicznie w wyżej wymienionych godzinach.                        Telefon 61/27-98-594.

lIość miejsc w autokarze to 50, dlatego do autokaru decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd uczestników jest bezpłatny!!!!!!!!

Osoby mające własny transport mogą nim dojechać do Wierzenicy we własnym zakresie pozostali autokarem!!!!!!!

Informacja: w imieniu Zarządu TMZS; Prezes Eugeniusz JACEK

Redaktor: Kinga Cenkier