Zdrowy Senior tabelka

Czas: 9:00 - 11:45

Miejsce: Centurm Organizacji Pozarządowych

Zdrowy Senior

Warsztaty profilaktyczno-edukacyjne dla seniorów i ich opiekunów pn. „Zdrowy Senior”. Zapraszamy mieszkańców powiatu poznańskiego od 60 roku życia oraz ich opiekunów do udziału w warsztatach edukacyjno-profilaktycznych dotyczących zaburzeń poznawczych, depresji i zaburzeń nastroju oraz udarów.

Warsztaty organizowane są w gminach: Buk, Dopiewo, Komorniki, Luboń, Mosina, Puszczykowo, Stęszew, Rokietnica i Tarnowo Podgórne (w pozostałych ośmiu gminach spotkania planuje się zrealizować w ramach kolejnej edycji projektu).

Realizatorem zadania jest Fundacja PETRA senior, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Poznańskiej 19. Liczba miejsc ograniczona. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja (numer telefonu do rejestracji na spotkania w poszczególnych gminach poniżej). Szczegółowe informacje o realizowanym zadaniu można uzyskać pod nr tel.: 724 976 584. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zdrowy Senior tabelka

Redaktor: Kinga Cenkier