Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

OKO 2019 (II ogłoszenie)

Ogłoszono II otwarte konkursy ofert do realizacji w roku 2019 w obszarach:

1. kultura i sztuka
  2. pomoc społeczna

Oferty można składać osobiście lub drogą pocztową w terminie od dnia 22 lutego do dnia 15 marca 2019 roku (decyduje data wpływu do urzędu) w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60 – 509 Poznań.

Konkurs obejmuje oferty przedsięwzięć, których realizacja rozpoczyna się nie wcześniej niż 13 maja 2019 roku a kończy nie później niż 10 grudnia 2019 roku.

Prosimy o rozważne zapoznanie się z treścią ogłoszeń; obowiązującymi projektami umów oraz wzorami oferty i sprawozdania. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na warunki formalne, które musi spełnić oferta, a także na zapisy w ogłoszeniach dotyczące braku wymogu wnoszenia wkładu rzeczowego w realizację zadania publicznego oraz dodatkowych informacji dotyczących rezultatów realizacji zadania publicznego.

Organizacje, które nie brały dotąd udziału w Otwartych konkursach ofert ogłaszanych przez Zarząd Powiatu w Poznaniu proszone są o zaznaczenie tej informacji w pkt. 15 oferty.

Do 24 kwietnia 2019 – ogłoszenie wyników OKO na stronie www.powiat.poznan.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Poznańskiego oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 18.

Redaktor: Anna Skalska
Opublikowano: 21 lutego 2019