Liderzy Przedsiębiorczości (31.05.2022)

logo głos wielkopolski

Najlepsze firmy w regionie zdobyły prestiżowe tytuły „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Nagrody zostały rozdane w poniedziałek 30 maja w poznańskim Bazarze.

Podczas XIX edycji konkursu, którego organizatorem jest powiat poznański, przedsiębiorcy otrzymali nagrody w kilku kategoriach. W kategorii mikroprzedsiębiorca trafiła do Pracowni Ferment Kolektiv Radosław Tomasik, TaxCoach zwyciężył wśród małych przedsiębiorców, a z kolei STEELPRESS był najlepszy w kategorii średnich przedsiębiorstw.

Wzrastająca inflacja, wojna w Ukrainie, pandemia koronawirusa niewątpliwie miały wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Ale liczne pytania od przedsiębiorców o inaugurację kolejnej edycji przekonały nas, że konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem i na stałe wpisał się już w kalendarz imprez gospodarczych w naszym regionie – mówił podczas uroczystej gali konkursu Jan Grabkowski, starosta poznański.

Dodał też: Firmy chętnie zgłaszają się do udziału w „Liderze”, który ma już ustaloną „markę” pośród przedsiębiorców – mówił. Zwycięzcy poza tytułem otrzymali nagrody ufundowane m.in. przez Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Ekonomiczny, Poznański Bank Spółdzielczy, Międzynarodowe Targi Poznańskie, firmę Grant Thornton Frąckowiak.

Głos Wielkopolski

Opublikowano: 31 maja 2022