Mikołaj i miliony światełek

zdjęcie świątecznych światełek w kształcie bombki w perspektywie szklanej kuli

Ci, którzy chcą poczuć klimat i magię świąt powinni odwiedzić Deli Park w Trzebawiu. – Tegoroczna odsłona Świątecznej Krainy ponownie zachwyci wszystkich odwiedzających. Ponad trzy miliony wielokolorowych światełek oraz liczne atrakcje tematyczne wprowadzą wszystkich w niepowtarzalny gwiazdkowy klimat – zapewniają organizatorzy. Oficjalne otwarcie Świątecznej Krainy nastąpiło 1 grudnia, ale Deli Park czeka na gości aż do 23 stycznia. Bo iluminacje świetlne, to nie jedyne atrakcje, jakie tam przygotowano.

– Można u nas napisać list do Świętego Mikołaja, a w określone dni nawet go spotkać. Mamy też przygotowaną świąteczną bajkę wyświetlaną w technologii laserowej. W weekendy są też warsztaty z elfami oraz zabawy taneczne i ruchowe. Można także u nas zobaczyć, i to przez całe wydarzenie, szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami. Do dyspozycji odwiedzających są także inne całoroczne atrakcje, których u nas nie brakuje – czytamy na stronie.

Największym zainteresowaniem cieszą się jednak spacery po zmroku pośród iluminacji świetlnych. Tym bardziej, że organizatorzy zapewniają, że nie są im straszne niskie temperatury. – Na rozgrzanie oferujemy wszystkim aromatycznego grzańca lub gorącą herbatę – czytamy. Szczegółowe informacje, m.in. na temat godzin otwarcia Deli Parku oraz cen biletów, można znaleźć na stronie www.delipark.pl. Więcej zdjęć ze Świątecznej Krainy na instagramie powiatu poznańskiego.

Opublikowano: 23 grudnia 2019