MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Lis 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Nagroda za klip reklamowy

Redaktorzy Radia Poznań z nagrodą za klip reklamowy

Piłkarze poznańskiego Lecha rozpoczynają rundę wiosenną. Na relacje z meczów, i to zarówno tych na własnym boisku jak i wyjazdowych, zapraszają Radio Poznań i powiat poznański. Każde z takich spotkań awizowane jest specjalnym klipem reklamowym, który można wysłuchać na radiowej antenie. A są to klipy wyjątkowe, o czym może świadczyć nagroda publiczności na ubiegłorocznym XXVI Ogólnopolskim Sympozjum Reklamy.

– To bardzo prestiżowe wyróżnienie, ponieważ dla branży reklamowej sympozjum w Kazimierzu Dolnym jest jednym z najważniejszych wydarzeń w roku. Uczestniczą w nim przedstawiciele szesnastu oddziałów radia regionalnego – mówi Dorota Nowocień z Radia Poznań. – Sama nagroda też jest wyjątkowa. Każdy oddział zgłasza do niej po dwie swoje autopromocje. Każda ma swój numer i początkowo nawet nie wiadomo, która z rozgłośni je przygotowała – dodaje.

A dodajmy, że oceniającymi są kierownicy reklamy z poszczególnych oddziałów. – To właśnie oni są tą publicznością. Dlatego to tak ważna nagroda. My wygraliśmy z dużą przewagą. Ale też nasze klipy zapowiadające mecze Lecha są przygotowane z dużym poczuciem humory, wykorzystując gwarę czy też różnego rodzaju motywy stadionowe. Na zakończenie każdego takiego klipu zawsze pojawia się tak zwana kurtynka informująca, że „na mecz zaprasza powiat poznański” – mówi Dorota Nowocień.

Podczas Ogólnopolskiego Sympozjum Reklamy w Kazimierzu Dolnym radiowcy wymieniają się również doświadczeniami i rozmawiają o specyfice lokalnych rynków reklamowych. – Spotykamy się tam także, aby się uczyć. Dowiadujemy się m.in. o nowych trendach w reklamie, co to znaczy marketing mediów czy nowych formach promocji. Każdego roku są też wręczane wspomniane nagrody. Piłkarska runda wiosenna właśnie się zaczyna i liczymy na to, że nasze klipy zapraszające na mecze Lecha ponownie zostaną docenione – kończy.

Dorota Nowocień z nagrodą odebraną podczas XVI Ogólnopolskiego Sympozjum Reklamy

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 lutego 2020