Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom ulegają terminy imprez

<< Cze 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Obrazki ze wsi pradziadków

Uczestnicy konkursu plastycznego Wieś Pradziadków

Z okazji przypadającego w 2019 roku, 55-lecia Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zorganizowano jubileuszowy konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego pod nazwą „Wieś pradziadków – obrazki z ziemi wielkopolskiej ”. Patronat nad konkursem objął starosta poznański Jan Grabkowski. Poniżej lista laureatów:

kategoria klasy I–III
1. Remigiusz Ratajczak, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
2. Szymon Daniel, kl. II b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach
3. Łukasz Brylewski, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
wyróżnienie: Maja Kubik, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
wyróżnienie: Maria Owsianna, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie

kategoria klasy IV–VI
1. Patryk Kaczmarek, kl. V b Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
2. Szymon Dymek, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
3. Antoni Stoiński, kl. IV c, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof. Adama Wodziczki w Luboniu
wyróżnienie: Tomasz Przybylski za pracę „Dom na wsi mojego pradziadka”, kl. V d Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach
wyróżnienie: Julia Pietrzak, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
wyróżnienie: Dominik Gindera, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu

kategoria klasy VII–VIII
wyróżnienie: Roksana Lulka, kl. VII Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modrzu

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 października 2019


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum