MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

OFF/ON_line Festiwal

OFF/ON_line Festiwal

Startuje OFF/ON_line Festiwal, którego pomysłodawczynią jest mieszkająca w gminie Czerwonak Anna Rozmianiec. W ramach imprezy zorganizowane zostaną darmowe, cykliczne, wirtualne, stremowane do sieci pokazy spektakli oraz koncertów, mające na celu wsparcie finansowe i techniczne artystów.

Zaplanowany na lipiec OFF_on_line to mini Festiwal skupiający artystów środowisk offowych, a także zakorzenioną w tradycji offowej, wierną widownię. Wszystko dzieje się w przestrzeni wirtualnej. Na cykl oprócz samych pokazów, będą składały się wywiady z twórcami, rozmowy o prezentowanym wydarzeniu, inspirację do stworzenia dzieła. OFF_on_line zakłada prezentację wydarzeń wyróżniających się tematem, poszukujących własnej, innowacyjnej formy przekazu, brzmienia, zrealizowany według ścisłego harmonogramu i z najwyższą jakością realizacji technicznej, zarówno w zakresie infrastruktury samego wydarzenia jak i przeprowadzenia streamingu do sieci.

OFF_on_line to platforma pokazująca i mówiąca o poznańskich przestrzeniach kultury. Wszystkie wydarzenia będzie można śledzić na stronie www.offonline.pl, a także na FB projektu. Program Festiwalu na plakacie.

plakat off line festiwalplakat off line festiwalRedaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 30 czerwca 2020