MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

Piwo z kulturą w Muzeum

piwo z kulturą plakat

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie nieprzerwanie kontynuuje anonsowany z początkiem czerwca cykl przedsięwzięć edukacyjnych skierowany do wszystkich swoich dotychczasowych i przyszłych gości. W najbliższy weekend placówka zachęca do udziału w sekwencji zdarzeń w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Piwo w kulturze”. Impreza odbędzie się w sobotę oraz niedzielę (20 i 21 czerwca) w godz. 12.00 – 16.00. Program wydarzenia przedstawia się następująco:

• pokaz warzenia piwa – przy udziale doświadczonego piwowara domowego Dominika Zasady (okolice Pałacu godz. 13.00 i 15.00; uwaga! Ten punkt programu tylko w niedzielę )
• birofilska wystawa kolekcji kapsli piwnych z całego świata zgromadzonych przez znanego swarzędzkiego hobbystę Damiana Paśkę (w pawilonie nr. 8)
• plenerowa wystawa o browarnictwie prezentująca ciekawostki „piwne”
• quiz piwny (do pobrania przy kasie muzealnej i przeznaczony do samodzielnej realizacji)
• zwiedzanie Browaru Szreniawa wraz z degustacją piwa pszenicznego z mango (12.00 i 14.00)

– Jednocześnie zapraszamy na nasz profil na Facebooku i wzięcie udziału w okolicznościowych konkursach o tematyce “piwnej”- mówi Mariusz Gąszczołowski, główny specjalista ds. promocji i marketingu. – Podczas pobytu w Muzeum bardzo prosimy o stosowanie się do uwidocznionych wskazówek co do zasad przebywania na terenie i przestrzeganie aktualnych zaleceń dotyczących Covid-19 – dodaje.

piwo z kulturą plakat

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 15 czerwca 2020