MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

Spotkania wielkanocne

jajko wielkanocne

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza na „Spotkania wielkanocne”. Są one skierowane do przedszkolaków oraz grup szkolnych z klas od 0 do III. – Na wydarzenie zapraszamy w terminie od 11 marca do 25 marca (bez sobót i niedziel) o godzinie: 9.00, 11.00 i 13.00. Tegoroczna propozycja została dostosowana do zaleceń epidemicznych. Pobyt ma zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom oraz obsługującym ich pracownikom. Wszystkie pomieszczenia oraz pomoce używane w czasie zajęć będą dezynfekowane przed każdym przyjazdem grupy – informuje Muzeum.

– Przyjmujemy grupy o liczebności maksymalnie do 25 osób. Na terenie muzeum uczestnicy zostaną podzieleni na trzy mniejsze podgrupy. Prosimy, aby grupie towarzyszyło minimum 3 opiekunów. W ramach spotkań proponujemy: zajęcia plastyczne zróżnicowane w zależności od wieku dzieci, wizytę u zwierząt w oborze, obejrzenie wystawy pisanek wielkanocnych, wizytę w wybranych pomieszczeniach pałacu i obejrzenie ekspozycji stołu wielkanocnego, a także skorzystanie z kącika śniadaniowego z herbatą – czytamy w komunikacie.

O szczegółach organizacyjnych, warunkach uczestnictwa, czasie trwania i opłatach można dowiedzieć się na stronie www.muzeum-szreniawa.pl w zakładce “spotkania wielkanocne”.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 3 marca 2021