Świat nie jest taki zły

Zbliża się finał projektu Teatr w Każdej Wiosce – inicjatywy unikatowej w skali kraju, która angażuje teatralnie młodych mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne. Dzieci i młodzież z trzynastu miejscowości zaprezentują swoje spektakle podczas trzydniowego finału, który zaplanowano w dniach 19-21 kwietnia.  Wstęp na wszystkie przedstawienia jest wolny. Hasło tegorocznego, XXII już, finału to “Świat nie jest taki zły”.

– W prezentowanych spektaklach będziemy poszukiwać tego, co nadaje sens życiu, skupiając się na pozytywnych wartościach – takich, jak przyjaźń, troska o siebie i najbliższych, wzajemne relacje w rodzinie. Będziemy zaglądać w głąb siebie, przyglądać się naszym lękom i poszukiwać odwagi do bycia sobą bez względu na ocenę innych – mówi koordynatorka projektu, Mariola Ryl-Krystianowska. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie Gminnego Ośrodka Kultury Sezam w Tarnowie Podgórnym.

Autor: Marcin Klonowski

Opublikowano: 26 marca 2024