Targi Edukacji i Pracy

targi pracy mosina

Gminne Centrum Informacji w Mosinie we współpracy z Zespołem Szkół w Krośnie zaprasza szkoły ponadpodstawowe do udziału w piętnastej edycji Targów Edukacji i Pracy w Mosinie. W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja Targów odbędzie się w formie online. XV Targi Edukacji i Pracy odbędą się 9 marca w godzinach od 16.00-18.00 na platformie MS TEAMS. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

Podczas targów uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz osoby poszukujące pracy będą mogły uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia, poruszania się po rynku pracy, doradztwa zawodowego oraz dostępnych ofert pracy, programów i szkoleń. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w targach szkoły ponadpodstawowe, które oferują bezpłatną naukę (licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe), a ich głównymi odbiorcami są uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych. W przypadku modułu pracy dotyczy to wystawców, którzy zaprezentują aktualne oferty pracy, stażu lub praktyk.

Formuła tegorocznych targów przewiduje prezentację wystawców online w indywidualnym zespole, który zostanie utworzony na platformie MS TEAMS oraz przez opublikowanie po targach prezentacji lub filmu na stronie internetowej organizatora. Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres gci@mosina.pl do 19 lutego. Szczegółowych informacji udziela Gminne Centrum Informacji: tel.: 61 8192-746, 510 197 558. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Urząd Miejski w Mosinie

targi pracy mosina