Tarnovia zakończyła sezon

grafika

Noteć ponownie okazała się lepsza od Tarnovii Tarnowo Podgórne i to ona awansowała do drugiej rundy fazy play-off  2. Ligi Koszykówki Mężczyzn. Dla zespołu z powiatu poznańskiego oznacza to koniec sezonu. – W Inowrocławiu musieli odrobić 4-punktowe straty z pierwszego meczu. I początek był dla nas udany, bo w 8 minucie prowadziliśmy 14:9. Potem jednak gospodarze przejęli inicjatywę i wypracowali solidną zaliczkę. Nie poddaliśmy się i na 6,5 minuty przed końcową syreną było już tylko 61:60. Gospodarze odpowiedzieli jednak serią 12:0, która zamknęła mecz i rywalizację – relacjonuje klubowa strona Tarnovii.

Przegrana w rywalizacji z Notecią oznacza koniec sezonu dla koszykarzy Tarnovii. – Sezonu pełnego emocji i z wieloma zwycięstwami. Z niedosytem go dziś kończymy, bo wierzyliśmy w awans do następnej rundy fazy play-off. Dziękujemy wszystkim kibicom za doping i wsparcie w trakcie rozgrywek 2021/22 – czytamy na stronie klubu.

KSK CIECH Noteć Inowrocław – Tarnovia Tarnowo Podgórne 82:69
Tarnovia: Sroczyński 21, Danderfer 20, Krawiec 9, Antczak 7, Pawełczyk 5, Gubernat 4, Mowlik 3, Pawlak 0, Poznański 0.