MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 21

Gala Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o absolutorium udzielonym Zarządowi Powiatu w Poznaniu, rozstrzygnięciu kolejnej edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości oraz o podsumowaniu szkolnego współzawodnictwa sportowego w powiecie poznańskim. W programie znalazła się też relacja z 34. finału Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Ruchu Drogowego. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich informacji z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 19 czerwca 2024