MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 23

SOSWDN Owińska

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o 12. Forum Szlaku Cysterskiego w Polsce które odbyło się w Owińskach oraz o powrocie tradycji targowych i kulinarnych na Targ Śródecki. W programie znalazła się również informacja o otwarciu kolejnego Zielonego Punktu Kontrolnego, tym razem w Jeziercach w gminie Pobiedziska. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki Powiatowej17. w Telewizji WTK emitowane są w środy o godz. 19.50, przed Pulsem Dnia. Powtórki programu można zobaczyć o tej samej porze w piątki. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 5 lipca 2023