MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 33

DPS Lisówki

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o jubileuszu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej oraz o wsparciu unijnym dla prowadzonego przez powiat poznański szpitala w Puszczykowie. W programie znalazła się również relacja z oficjalnego otwarcia ścieżki pieszo – rowerowej w Tulcach oraz z festynu integracyjnego “Barierom Stop”, którego gospodarzem był Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Od początku września premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 13 września 2023