MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 35

Warsztaty dla seniorów

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o wyróżnieniach dla wicestarosty poznańskiego i powiatu poznańskiego od Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz o warsztatach edukacyjno – profilaktycznych dla seniorów. W programie znalazła się również zapowiedź VII Dnia Organizacji Pozarządowych w Powiecie Poznańskim a także informacja o uaktualnionym Przewodniku Niedzielnego Rowerzysty. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Od początku września premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 27 września 2023