MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Telewizyjna17. odcinek 9

Wicestarosta poznański Tomasz Łubiński

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać zarówno w Telewizji WTK, jak w Telewizji STK.

W najnowszym programie mówimy m.in. o projekcie budowy Metropolitalnego Systemu Informacji Przestrzennej dla Metropolii Poznań, który uzyskał dofinansowanie ze środków unijnych, a także o wsparciu finansowym, jakiego udzielił powiat poznański Teatrowi Muzycznemu w Poznaniu. Reporterzy Powiatowej17. byli również z wizytą u hokeistów na trawie Swarka Swarzędz. W programie znalazły się też życzenia świąteczne, które mieszkańcom powiatu złożył wicestarosta poznański Tomasz Łubiński. 

Premierowe odcinki Powiatowej17. w Telewizji WTK emitowane są w środy po godz. 19.50, przed Pulsem Dnia. Powtórki programu można zobaczyć o tej samej porze w piątki. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. Dwa dni później, czyli w piątek, można tam obejrzeć jego powtórkę. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 31 marca 2021