Udany start tenisistek stołowych

tenisistki stołowe lkts luboń

W Gliwicach odbyły się 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W zawodach, w kategorii wiekowej do lat 22, wystąpiły dwie reprezentantki LKTS Luveny Luboń – Natalia Piechota i Aleksandra Nowak. – Natalia awans do imprezy mistrzowskiej zapewniła sobie dzięki wysokiemu miejscu w rankingu Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Ola natomiast przepustkę zdobyła z zawodów wojewódzkich, w których zajęła trzecie miejsce – opisuje na klubowej stronie trener Piotr Ciszak.

W Gliwicach lepiej wypadła Natalia Piechota, która wywalczyła znakomite dziewiąte miejsce. Aleksandra Nowak była 25. W grze podwójnej lubonianki zajęły wspólnie dziewiątą pozycję. W deblu zawodniczki z Lubonia uplasowały się na 17 pozycję, a w grze drużynowej, występując z partnerkami z Wielkopolski, Natalia była 5, a Ola 13 w kraju. – Warto przy tym dodać, że Natalia i Ola, także w przyszły roku występować będą w kategorii młodzieżowej – dodaje szkoleniowiec.

Opublikowano: 4 czerwca 2024