Uhonorowano wolontariuszy i krwiodawców (02.10.2023)

radio wielkopolska logo

70 osób z powiatu poznańskiego zostało wyróżnionych przez starostę poznańskiego podczas XIII Gali Wolontariatu oraz VII Gali Krwiodawców, podczas której doceniono najaktywniejszych społeczników niosących każdego dnia bezinteresowną pomoc innym. Najmłodszą z wyróżnionych wolontariuszek jest 15-letnia Natalia Dembska z Kórnickiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową „Klaudynka”. Uhonorowano też krwiodawców. W gronie laureatów znaleźli się m.in. Stanisław Woźniak z HDK PCK „Gośliniacy”, który jest liderem i oddał już 70 litrów krwi, z kolei Zdzisław Wleklak z HDK PCK w Komornikach podzielił się 62 litrami krwi. Nagrodzono też Dariusza Grajkowskiego, który oddaje osocze.

Radio Wielkopolska

Opublikowano: 4 października 2023