Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Wiele się działo w Mosinie

W trakcie zimowych ferii młodzi mieszkańcy gminy Mosina mogli wziąć udział w wielu zajęciach przygotowanych przez tamtejszy Ośrodek Kultury. Wielu wrażeń dostarczyły spektakle teatralne prezentowane dla najmłodszych w Dymaczewie Nowym, Daszewicach, a także w Mosińskim Ośrodku Kultury. Dzieci i młodzież, ale również dorośli, chętnie wzięli udział w spotkaniu z prawdziwym iluzjonistą.

Wiele radości uczestnikom spotkań w pracowni  plastycznej sprawiło przygotowanie wystawy pt. „Galaktyka”. Dzieci chętnie opowiadały przy tym o własnych przygodach z filmem i książkami.  W pracowni ceramicznej powstały prace o tematyce zimowej. Dzieci równie chętnie uczestniczyły w zajęciach rytmicznych, emisji głosu i spotkaniach z piosenką. Zwieńczeniem spotkań w MOK były seanse filmowo – warsztatowe z najlepszymi animacjami Walta Disneya.

Wystawę prac dzieci można oglądać w MOK, przy ul. Dworcowej.

Autor: Piotr Demuth

Opublikowano: 2 lutego 2016