MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

Zlot Talentów po raz ósmy

plakat zlot talentów

Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów” na stałe zagościł już w kalendarzu imprez. W tym roku odbędzie się jego ósma edycja. – Celem imprezy jest integracja środowiska, a także pokazanie, że wśród osób z niepełnosprawnościami nie brakuje ludzi wyjątkowo uzdolnionych – mówi Jerzy Pelowski z Domu Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie, jeden z głównych organizatorów imprezy.

Finał tegorocznego „Zlotu Talentów” planowany jest na 23 października w hali widowiskowo-sportowej w Mosinie, w godz. 10.00 – 14.30. – Podczas uroczystości artyści zaprezentują swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, fotograficznej, filmowej, muzycznej i teatralnej. Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników Przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2020”, który otrzyma nagrodę indywidualną – dodaje.

Kto może wziąć udział w imprezie? – Uczestnictwo w „Zlocie Talentów” mogą zgłaszać osoby indywidualne, placówki i organizacje. Prace plastyczne i fotograficzne zgłaszane do konkursów muszą być wyłącznie dziełami indywidualnymi. „Teledysk”, „Mała forma teatralna” oraz „Prezentacje wokalne” mogą być pracami zespołowymi – przypomina Jerzy Pelowski z Domu Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie, który jest bezpośrednim realizatorem imprezy.

Dodajmy, że zgłaszane prace i utwory muszą być dziełami oryginalnymi, do których pełne i wyłączne prawa autorskie przysługują uczestnikowi lub jego przedstawicielowi ustawowemu, nie naruszają praw osób trzecich, a także nie były dotychczas publicznie prezentowane. Projekt finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego, a organizatorem zadania pozostaje Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska”.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 61 819 44 46, 507 117 248 lub mailem: maltadom@wp.pl. Poniżej wszystkie wymagane załączniki.

1. ZLOT TALENTÓW 2020 INFORMACJE
2. ZAPROSZENIE ZLOT TALENTÓW 2020
3. ZLOT TALENTÓW 2020 REGULAMIN
4. ZAŁĄCZNIK NR 1 KARTA ZGŁOSZENIA
5. ZAŁĄCZNIK NR 2 – KARTA OPISU
6. ZAŁĄCZNIK NR 3 OŚWIADCZENIE NR 1
7. ZAŁĄCZNIK NR 4 OŚWIADCZENIE NR 2

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 16 czerwca 2020