Cenny remis w Kołobrzegu

mecz piłkarzy unii swarzędz

Piłkarze III-ligowej Unii Swarzędz dopisali kolejny punkt do swojego dorobku. Zdobyli go po wyrównanym meczu wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg, zakończonym wynikiem 1:1. – Trener Sławomir Suchomski, w porównaniu z ostatnim ligowym spotkaniem, zdecydował się na sześć zmian w wyjściowej jedenastce. Jak się później okazało, zespół w zmodyfikowanym zestawieniu personalnym zagrał lepiej niż przed tygodniem – czytamy na klubowej stronie.

Oba gola padły jeszcze przed przerwą. W drugiej odsłonie obie drużyny starały się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale brakowało im skuteczności. Dla Unii remis z najwyżej notowaną drużyną w grupie walczącej o utrzymanie i to na jej terenie, na pewno jest dobrym wynikiem. W tym momencie zespół z powiatu poznańskiego zajmuje 18. miejsce w tabeli. W następnej serii spotkań piłkarze ze Swarzędza zagrają na wyjeździe z Sokołem Kleczew, który właśnie zdetronizował Kotwicę na pozycji lidera w grupie spadkowej. Unię czeka zatem kolejne, poważne wyzwanie. To spotkanie odbędzie się, w środę 2 czerwca. Aktualna tabela, terminarz i wyniki na stronie 90minut.pl

Kotwica Kołobrzeg – Unia Swarzędz 1:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Kalupa (38) – Mateusz Molewski (42, karny).

mecz piłkarzy unii swarzędzfot. Jan Piechota (Unia Swarzędz)

Opublikowano: 31 maja 2021