Akcje w Wakacje

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Klub Iskra w Promnicach,ul. Północna 58

Akcje w Wakacje w Promnicach

Gminy Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do swoich filii na cykl Akcji Letnich skierowanych do dzieci od 7 do 12 roku życia. Warsztaty odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 14:00.

Każdy dzień składał się będzie z trzech części: warsztatowo-kulinarnej, merytoryczno-naukowej oraz sportowo-ruchowej.
1 dzień : Przygotowywanie zdrowych kanapek , Quizy zagadki i rebusy o ekologii , gry i zabawy animacyjne ( tak na początek by dzieci się poznały i zaprzyjaźniły z prowadzącymi)
2 dzień : Przygotowywanie owocowych sałatek , mini olimpiada wiedzy o bajkach , starodawne gry i zabawy.
3 dzień : Przygotowywanie własnych ręcznie robionych lodów, wycieczka poznawcza po okolicy i robienie zielnika, Gry i zabawy drużynowe
4 dzień : Przygotowywanie zdrowych koktajli, zabawny wykład i zadania z wiedzy o ciele, olimpiada sportów dziwnych ( dziwne , nietypowe konkurencje ruchowo zręcznościowe)
5 dzień : Przygotowywanie słodkości (muffinki lub ciastka) , zabawna lekcja historii wraz z krótkimi scenkami i zadaniami, finał : zabawy , wata, popcorn i balony za cały tydzień wspólnej zabawy

Koszt pięciodniowych zajęć wynosi 100,00 zł. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 61 652 60 30 lub mailowo sekretariat@gok-sokol.pl.
Liczba miejsc ograniczona!

Redaktor: Andrzej Och