Ania z Zielonego Wzgórza

plakat spektakl ania z zielonego wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza

Kategoria: Dla dzieci

Data: 10 maj 2019

Czas: 18:00

Miejsce: Sala widowiskowa w Konarzewie

Ania z Zielonego Wzgórza – spektakl

Jaka jest Ania z Zielonego Wzgórza? Czy to tylko beztroska trzpiotka, paplająca co jej ślina na język przyniesie i stale pakująca się w kłopoty? A może to wrażliwe i czarujące dziewczę, które swoją bezpretensjonalnością i szczerością potrafi podbić serca wszystkich dookoła? Te pytania stawiały i stawiają sobie miliony czytelników fenomenalnej książki Lucy Maud Montgomery napisanej już przeszło sto lat temu. Twórcy Narodowego Teatru Edukacji postawili właśnie na jak najbardziej ludzkie i bliskie spojrzenie na życie młodych bohaterów sztuki. Mamy nadzieję, że widzowie zamiast posągowej ikony literatury i filmu dostrzegą w Ani swoją rówieśniczkę, której problemy i sposób zachowania wybitnie korespondują z tym czego sami doświadczają. Spektakl idealny dla uczniów klas IV-VI i rodziców. Bilety do nabycia od 4 marca 2019 na www.bibldop.pl lub w bibliotece w Dopiewie.

Opublikowano: 10 maja 2019