Bezpłatne badania dzieci

logo przedstawiające domek z trzymającymi się rękoma
Bezpłatne badania dzieci

Kategoria: Dla dzieci

Data: 15 lis 2019

Czas: 9:00 - 16:00

Miejsce: GKS Tarnovia

Bezpłatne badania dzieci w Tarnowie Podgórnym

15 listopada do Tarnowa Podgórnego przyjedzie ambulans medyczny Fundacji Ronalda McDonalda. Na jego pokładzie będą prowadzone bezpłatne, kompleksowe badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Lekarze będą przyjmować w ambulansie, który stanie przy ul. 23 października, na parkingu GKS Tarnovia. Fundacja Ronalda McDonalda już od 14 lat oferuje bezpłatne badania USG dzieci. Ta ogólnopolska akcja profilaktyczna jest częścią fundacyjnego programu „NIE nowotworom u dzieci”. Celem tych działań jest profilaktyka i wczesna diagnostyka chorób onkologicznych, zmian i patologii wieku dziecięcego. Badanie jest możliwe jedynie dla mieszkańców gminy, badana osoba musi posiadać kartę mieszkańca gminy Tarnowo Podgórne. Więcej informacji TUTAJ.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 15 listopada 2019