Plakat Białej Soboty w Komornikach na 5 października 2019

Czas: 9:00 - 13:00

Miejsce: Ośrodek Zdrowia w Komornikach

Biała Sobota w Komornikach

W ramach akcji „Biała Sobota” na mieszkańców gminy Komornik czekać będą lekarze wielu specjalności.

W godz. 9:00 – 13:00 będzie można skorzystać bez skierowania od lekarza z bezpłatnych badań m.in. videodermatoskopem w kierunku nowotworów skóry, EKG, densytometrycznych w kierunku osteoporozy, spirometrii, USG Dopplera czy badania słuchu. Ponadto będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji kardiologa, fizjoterapeuty, dietetyka a także zrobić pomiar ciśnienia czy zbadać poziom glukozy i cholesterolu we krwi.

W tym dniu towarzyszyć będzie fundacja ORCHidea, prowadząca wszechstronną działalność w zakresie ochrony zdrowia i pomocy medycznej osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Uczestnikom akcji zapewni bezpłatne konsultacje neurologiczne, fizjoterapeutyczne, psychologiczne oraz neurologopedy.

WAŻNE

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje rejestracja na badania do poniższych specjalistów:

• DERMATOLOG (badanie znamion)
  • ANGIOLOG (USG Dopplera szyi i kończyn)
  • FIZJOTERAPEUTA
  • SPIROMETRIA
  • BADANIA DENSYTOMETRYCZNE (w kierunku oasteoporozy)

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 61 8100 669 i na plakacie

Redaktor: Emilia Szulc