Dopiewska Jesień Teatralna

Czas: 13:00

Miejsce: Sala Widowiskowa w Konarzewie

XIII Dopiewska Jesień Teatralna

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Wielkopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich dla Seniorów „Dopiewska Jesień Teatralna”, który organizujemy 22 listopada br o godz. 13:00. W tym roku odbędzie się już 13 edycja przeglądu dla seniorów z ośrodków zlokalizowanych w całym Województwie Wielkopolskim. Przegląd ma na celu popularyzację dorobku amatorskich grup teatralnych, propagowanie sztuki teatralnej, inspirowanie i poszukiwanie nowych form pracy z seniorami. Co roku zwiększa się liczba chcących wziąć udział w naszej imprezie Uczestników. Staramy się sprostać wyzwaniu i zapraszać coraz więcej zespołów i grup wykonawczych. W tym roku nasz Przegląd odbędzie się również w sali widowiskowej w Konarzewie.

Źródło: http:Gminna Biblioteka Publiczna w Dopiewie

Afisz Dopiewska-jesien-teatralna