Event kalendarz

Kategoria: Społeczne

Data: 26 maj 2024

Czas: 12:00 - 16:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich i Szkoły Waldorfskiej Poznań-Wiry

Więcej informacji na komorniki.pl

Rady rodziców dwóch wirowskich szkół tj. Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich i Szkoły Waldorfskiej Poznań-Wiry zapraszają na drugą już edycję WIOSENNEGO TARGU

Wydarzenie odbędzie się na boisku szkoły Waldorfskiej w niedzielę, 26 maja w godz. 12:00 – 16:00.

Wiosenny Targ powstał jako inicjatywa integrująca społeczność lokalną, której uczennice i uczniowie, rodzice i nauczyciele z obu szkół są częścią.

Pierwsza edycja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności lokalnej Wir i gminy Komorniki, władz lokalnych, a także społeczności naszych szkół.

Wiele pozytywnych sygnałów spływało od rodziców i dzieci, które prowadząc swoje stoiska zebrały handlowe doświadczenia. Pozytywne przyjęcie stało się paliwem napędowym, aby projekt ten kontynuować i na stałe wpisać go w krajobraz wiosennych wydarzeń w Gminie, a także w naszych szkołach.

Informacja: Organizator.

Redaktor: Kinga Cenkier