Gra Rowerowa

Plakat na trzecią tarnowską grę rowerową w Tarnowie Podgórnym na 15 września 2019
Gra Rowerowa

Kategoria: Sport

Data: 15 wrz 2019

Czas: 10:00 - 15:00

FUNDACJA FREE TIME zaprasza na jedyną w swoim rodzaju TRZECIĄ EDYCJĘ Gry Rowerowej.

Będzie to zabawa skierowana dla wszystkich polegająca na przemierzaniu na rowerze ciekawych miejsc gminy Tarnowo Podgórne i rozwiązywaniu prostych zagadek w celu uzbierania punktów. Przy okazji uczestnicy odkryją nowe ciekawe zakątki na terenie gminy Tarnowo Podgórne oraz spędzicie aktywnie czas na dworze w ostatnie podrygi tegorocznego lata.

Zostanie przygotowana ciekawa trasa nie przekraczająca 30 km
Aby ją przemierzyć będzie trzeba podążać według specjalnej mapy a po drodze do wykonania będzie spora ilość zadań i zagadek w najmniej oczekiwanych miejscach.
Gra skierowana jest do zespołów rowerowych 2-5 osób.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.

Gra Rowerowa odbędzie się w gminie Tarnowo Podgórne w dniu 15 września 2019 roku
w godzinach przedpołudniowych i potrwa około 4-5 godzin. Rozpocznie się o godzinie 10:00.
Miejsce startu i mety gry jest niespodzianką i zostanie podane wkrótce.

Zapisy pod adresem: fundacjafreetime@gmail.com

Zapisy potrwają do 08 września!!! Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. Ilość miejsc ograniczona!
Uczestnictwo w grze jest BEZPŁATNE

Redaktor: Andrzej Och