“Gramy z Patrykiem” GOSIR Komorniki

Czas: 9:30 - 15:00

Miejsce: Hala GOSiR Komorniki

“Gramy z Patrykiem” GOSIR Komorniki

Po raz dziewiąty Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje akcję charytatywną „Gramy z Patrykiem”, podczas której odbędzie się zbiórka krwi. Tradycyjnie już zostanie rozegrany turniej piłkarski „GOSiR Komorniki CCUP U-10”, w którym wystartuje osiem drużyn: SKS 13 Poznań, Orły Komorniki, Grom Plewiska, AP Warta Międzychód, Canarinhos Skórzewo, Wielkopolska Komorniki, Ministranci Wiry oraz Polonia Środa Wielkopolska.

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku w hali GOSiR przy ul. Polnej 37 w Komornikach drużyny rozpoczną rywalizację o godz. 10.00. Najpierw zespoły rozegrają pojedynki w dwóch grupach eliminacyjnych, a potem odbędą się spotkania o poszczególne miejsca w imprezie.

Podczas ubiegłorocznej ósmej edycji akcji charytatywnej „Gramy z Patrykiem”, zbieraliśmy krew dla Michała Milczarka. W niedzielę 27 stycznia 2019 roku podczas spotkań w hali GOSiR, efekt był wspaniały: 17,64 litra krwi. Także w tym roku liczymy na kolejne dary serca. Krew zostanie przekazana do Wielkopolskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 19 stycznia 2020