Czujka tlenku węglaLogo opłaty urzędowe onlineLogo opłat urzędowych online

Event kalendarz

Kategoria: Ekologia

Data: 20 paź 2024

Czas: 9:00 - 15:00

Miejsce: Dwór Skrzynki

GRZYBOBRANIE z Trzecim Królestwem

Można się też wybrać się do lasu z Izą Urbanowicz – prawdziwą, dyplomowana przewodniczką po Trzecim Królestwie!

W dniu 20 października  od 9.00 – 15.00 odbędzie się grzybobranie i spacer mykologiczny do tajemniczego miejsca w wielkopolskim lesie. Zbiory sprawdzone zostaną przez Izę Urbanowicz – specjalistę grzyboznawcę.  Na koniec w chacie grillowej Dworu Skrzynki odbędzie ognisko i wspólna biesiada Tu wybierzemy króla grzybobrania i pokażemy najciekawsze okazy.

Iza Urbanowicz – grzyboznawca, fanka grzybów dokumentująca życie Fungi, czyli grzybów – trzeciego po Faunie i Florze królestwa. Twórczyni profili, tekstów, filmów i fotografii o tematyce mykologicznej. Dziennikarka i autorka wielu publikacji popularyzujących grzyby. Edukatorka z misją rozpowszechniania wiedzy o Trzecim Królestwie. Więcej informacji na profilu: https://www.facebook.com/TrzecieKrolestwo

Miejsce grzybobrania w dniu 20 października wskażemy po zgłoszeniu. Dojazd do lasu i do Dworu Skrzynki (gmina Stęszew, pow. poznański) we własnym zakresie.

Koszt 50 zł/osoba

Dzieci do lat 10 – 25 zł/osoba

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.dworskrzynki.pl lub na adres: kontakt@instytutskrzynki.pl

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy.

Przygotował: Instytut Skrzynki