Mała Wiosna

Czas: 10:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Mała Wiosna w Suchym Lesie

Mała Poznańska Wiosna Muzyczna to program edukacyjno-artystyczny skierowany do dzieci i młodzieży. Zaplanowane warsztaty staną się wyjątkową okazją do odbycia podróży po świecie muzyki współczesnej, dzięki zastosowaniu interdyscyplinarnych kontekstów. Uczestnicy przez zabawę oraz kreatywną pracę zdobędą wiedzę z zakresu kompozycji, teorii muzyki czy realizacji dźwięku. Zajęcia przeprowadzą znani poznańscy artyści i animatorzy kultury.

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci, młodzież oraz tych starszych do odwiedzenia Centrum Kultury w Suchym Lesie! Poniżej wszystkie informacje organizacyjne.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie – ul. Szkolna 16.

Zapisy na warsztaty prosimy kierować pod adres: michal@wiosnamuzyczna.pl

HARMONOGRAM

25.05.2019r. (sobota)
10:00 – DOMINODŹWIĘKI
Domino zna chyba każdy. Zasady gry staną się partyturą, a uczestnicy rozegrają muzyczno-ruchowy utwór. (90min.)
12:00 – FONOMAPA
Przestrzeń miejska stanie się areną dźwiękowych eksploracji, a ich efekty staną się internetową mapą dźwiękową. (135min.)

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP JEST BEZPŁATNY.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Miasta Poznania.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 25 maja 2019