Moje korzenie moje tradycje – warsztaty

Afisz Arteterapia Dwór Skrzynki
Moje korzenie moje tradycje - warsztaty

Kategoria: Dla seniora

Data: 25 lis 2023

Czas: 12:00 - 15:00

Miejsce: Dwór Skrzynki

„Moje korzenie, moje tradycje”

W listopadzie zaplanowano kolejną edycję bezpłatnych warsztatów arteterapeutycznych dla członkiń i członków KGW pt.  „Moje korzenie, moje tradycje”: w sobotę, 25.11.2023 r. od godz. 12.00 do godz. 15.00.

Wykorzystując zaproponowane przez Martę Szostak techniki uczestnicy stworzą mapę swoich korzeni. Twórczemu działaniu towarzyszyć będzie moderowana przez prowadzącą rozmowa, która przeplatana będzie pytaniami: Czym są dla mnie moje korzenie? Jaką rolę w moim życiu odgrywa tradycja? Czego nauczyłam/łem się od moich przodków i przodkiń, babek i prababek? Co chciałabym po sobie zostawić? Gdzie w tym wszystkim jestem ja – jako kobieta, jako mężczyzna?

Misją warsztatów jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której w życzliwej atmosferze uczestnicy mogą  porozmawiać o tym, co jest dla nich tak naprawdę ważne. Funkcjonując na co dzień w zorganizowanych strukturach Kół, uczestnicy będą mogli spojrzeć na siebie z nieco innej, nieznanej do tej pory perspektywy, zainspirować się swoimi doświadczeniami i zintegrować jako grupa, którą napędza wspólne, twórcze działanie.

Aby wziąć udział w w/w warsztatach, należy przesłać zgłoszenie (imię, nazwisko i nazwę KGW/stowarzyszenia itp.) na adres: kontakt@instytutskrzynki.pl. Liczba miejsc ograniczona. Informacji udzielamy e-mailowo lub telefonicznie: 533 115 181. Organizatorem warsztatów jest Instytut Skrzynki. Miejsce odbywania się zajęć: Dwór Skrzynki, pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki (gmina Stęszew, powiat poznański)

Serdecznie zapraszamy!

Przygotował: Instytut Skrzynki