Plakat premiery teatralnej "Polowanie na lisa" 23 listopada godz. 18

Czas: 18:00 - 20:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

Polowanie na lisa

„Polowanie na lisa” Sławomira Mrożka. Sezam zaprasza do Teatru na spektakl z dreszczykiem. Czwarta premiera Komediantów z  Gminnego Ośrodka Kultury Sezam, działających w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Na skraju lasu, którego właściwie już nie ma, przy rozłożystym drzewie z którego sterczy jedyny konar, w domu skleconym byle jak i z byle czego, wśród muzyki wrzeszczącej z każdego okna rezyduje typowa gromada małej lokalnej społeczności – szczęśliwcy i nieudacznicy, zdegradowani i figuranci, obiboki i nadgorliwcy, zakręceni i prostolinijni. Wieczór jak każdy inny- nudy na pudy, marazm, martwota. Lecz oto na zastrzeżonym dla tubylców terytorium pojawia się Obcy. Rodzą się pytania i wątpliwości – przyjąć, zaakceptować, pokochać czy … zabić? Nadejdzie noc pełna potyczek, starć, nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Horror! A jaki będzie finał tej pogoni za Nietutejszym?

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 23 listopada 2019