Puch! Puch! – Teatr Chrząszcz w Trzcinie

Kategoria: Dla dzieci

Data: 09 lut 2020

Czas: 12:30 - 14:30

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Puch! Puch! – Teatr Chrząszcz w Trzcinie

Spektakl w ramach cyklu: Mama, Tata, Teatr i ja

Ekscentryczna Kaczka i introwertyczny Mamut, dwójka nietypowych przyjaciół mierzą się z urokami i przeciwnościami zimy. Mamut jest zachwycony – to jego ulubiona pora roku, Kaczka natomiast najlepiej odleciałaby do ciepłych krajów. Przekonują ją zimowe zabawy – rzucanie śnieżkami, lepienie bałwana, ślizgawka, a zwłaszcza perspektywa prezentów pod choinką. Ale czy Mikołaj ich tam znajdzie? O rzeczach najważniejszych w nieszablonowy sposób i z dużą dawką humoru opowiedzą aktorzy Teatru Chrząszcz w Trzcinie z Rabki-Zdroju.
Spektakl jest zrealizowany w konwencji teatru lalkowego (duże lalki), z muzyką na żywo.

Przedstawienie prezentuje nowe przygody Mamuta i Kaczki występujących w spektaklu “Puk! Puk!”.

Dla dzieci od lat 2.

Czas trwania 45 min