Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Afisz Zbigniew Zamachowski
Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 11 paź 2024

Czas: 19:00

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Zbigniew Zamachowski

W recitalu powstałym z okazji 40-lecia pracy artystycznej wystąpi aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, piosenkarz, autor muzyki, tekściarz i lektor w jednej osobie. Zamachowski. Zbigniew Zamachowski.

“Gość, którego przedstawiać nie trzeba” – jak pisze o nim Natalia Włodyka w “TarNowej Kulturze”. Na scenie towarzyszyć mu będzie kompozytor i pianista Roman Hudaszek.

Czego można spodziewać się po wydarzeniu? 11 października wybrzmią w DK w Tarnowie Podgórnym utwory autorskie, jak i interpretacje kompozycji znanych pisarzy oraz poetów. Wedle zapowiedzi ma być lekko i z humorem – w duchu tradycji artystycznych benefisów. Czyż nie jest to kusząca opcja na piątkowe wyjście?

Zbigniew Zamachowski recital. 11.10 (piątek), g. 19, DK w Tarnowie Podgórnym. Bilety: 49 zł  do kupienia na www.biletyna.pl, oraz w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Afisz Zbigniew Zamachowski

Redaktor: Kinga Cenkier